Big Farm

Big Farm

Pokud máte rádi přírodu, něco vybudovat, vrtat se v hlíně, ale nemáte možnost to vše si splnit v reálném životě, protože jste třeba z města, určitě vám padne do oka tato farmářská hra, která splní všechny vaše sny. Dostáváte se na venkov k opuštěné farmě vašeho hodně vzdáleného strýčka…

Farma strýčka George je ale v desolátním stavu a je jen na vás, jak se s tím popasujete. Snažte se využít své obchodní dovednosti a za pomoci svých sousedů, přátel a rodiny vybudujte znovu krásnou a prosperující farmu. Musíte sázet plodiny, které lidé chtějí, aby jste měli odbyt a peníze na další vylepšení. Sklízejte tyto plodiny a dodávejte je na trh. Další plodiny dále zpracovávejte na polotovary, které také prodáte. Dále se musíte starat o svá zvířata a také zaměstnance, aby byli všichni spokojeni. To je cesta k úspěchu ve hře Goodgame Big Farm!

Když se zapracujete do hry a příběhu a získáte kontakty, můžete dodávat suroviny do různých výrobních řetězců, pěstovat ovoce a zeleninu či chovat zvířata. Všechno s čím se na farmě setkáte je zpracováno do nejmenších detailů a vše se chová, jako by jste reálně na farmě byli a proto není problém využít zvířat k pomoci na poli, vyrábět ze surovin krmivo pro zvířata a ostatní produkty, které jsou poptávány na trhu. O zvířata se staráte, můžete je i připouštět a tak získat mláďata, která následně dále prodávat ostatním hráčům..

Hra Goodgame Big Farm se inspirovala předešlou variantou Goodgame Farmer, která byla velice mezi hráči úspěšná. Big Farm je oproti svému předchůdci zdokonalená v možnostech a realitě života a práce na farmě. Navíc se stáváte součástí příběhu, který vám budou vyprávět herní postavy. Tyto postavy vám nabízejí různé úkoly, které se snažíte splnit a tím formují příběh této hry.

Po úvodní části hry zjistíte, že na vybudování prosperujícího hospodářství sami nestačíte a proto máte možnost najmout si pomocníky, kteří se stávají vašimi vlastními zaměstanci. Vy jako jejich šéf se musíte starat o vyhovující pracovní podmínky, aby byli spokojeni, protože když nebudou spokojeni, pak ani výsledky jejich práce nebudou uspokojivé. Takže tím, že se dobře staráte o své zaměstnance vlastně ovlivňujete kvalitu vašich produktů

Onlinovka Goodgame Big Farm je určena převážně pro jednoho hráče, každý hráč si sám vystačí, může si budovat farmičku, prodávat, získávat peníze a farmu si vylepšovat. Můžete se ale také přidat k ostatním hráčům a vytvořit tak alianci, ve které vše bude fungovat lépe. Úkoly pak nemusíte plnit sami, ale máte svou alianci, která vám s nimi pomůže. Splněním různých společných úkolů získává aliance body a navyšuje svou hodnotu..

Z grafického hlediska je hra velmi pěkně zpracovaná. Roztomilé krávy a slepice, útulná chata s bazénem, větrné elektrárny, malý člun ve vodě, deštníky, lavičky, fontány, to vše dělá hru Goodgame Big Farm náramně atraktivní a populární. Již teď ji hraje bezmála milion registrovaných hráčů. Přidejte se u vy!

Hrát...